V Konferencja Naukowa Rachunek Różniczkowy

Niecałkowitego Rzędu i Jego Zastosowania






Aktualności

Tematyka

Komitet naukowy

Program

Galeria

Ważne daty

Sponsorzy

Zgłaszanie referatów

Informacja dla autorów

Miejsce Konferencji

Hotele

Kontakt

Linki

Monografia konferencji

Ze względów finansowych przewidujemy przydzielenie jedynie 1 egz. na 1 referat wygłoszony i opublikowany w Springerze. Resztę osób (chętnych) informujemy o możliwości (zachęcamy do) zakupu w Wydawnictwie Springer

Patronat kulinarny

Mamy przyjemność poinformować, że patronat kulinarny nad konferencją objęła grupa Conekt. W związku z tym uczestnicy konferencji otrzymują rabat w prowadzonych przez nią restauracjach.
Najbliżej konferencji położona jest restauracja Via Otta, al. Krasińskiego 8 (mapka), która dla uczestników konferencji oferuje rabat 50% na wybrane dania i 20% na napoje i alkohol, w dniach 4-7.07.2013.
Dodatkowo w dniach 4-5.07.2013 oferowany jest rabat w restauracjach:
Cosa Nostra, ul. Dajwór 25 - 20%
Piri Piri, ul. Na Błoniach 7 - 20%
Ziemiańska, ul. Izaaka 7 - 20%
Russian Enso, ul. Karmelicka 52 - 20%

Rabaty można otrzymać  po okazaniu identyfikatora konferencji.

Program Konferencji

Pod poniższym linkiem oraz w  zakładce Program znajduje się program konferencji. Ewentualne uwagi prosimy nadsyłać na rrnr@agh.edu.pl

Jednocześnie przypominamy, że ze względu na nieodpłatny charakter konferencji nie jesteśmy w stanie pokrywać kosztów pobytu lub podróży uczestników konferencji.

Terminy

Zaproszenie na RRNR 2013

W dniach 4-5 lipca 2013 w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie zostanie zorganizowana V Konferencja Naukowa pt. Rachunek Różniczkowy Niecałkowitego Rzędu i Jego Zastosowania (RRNR 2013) pod patronatem Komitetu Automatyki i Robotyki Polskiej Akademii Nauk.

Krótka historia konferencji

Konferencja odbędzie się po raz piąty, poprzednie edycje to:

Tematyka konferencji

Materiały konferencyjne

Planujemy wybrane prace po recenzjach wydać w formie książkowej (np. Springer) pod roboczym tytułem „Theory and applications of non-integer order systems”.

Referaty (w języku angielskim) nie powinny przekraczać 6-10 stron i powinny być przygotowane według instrukcji (do pobrania ze strony www konferencji, preferowany format to LaTeX, w wyjątkowych przypadkach MS Word).

Każdy zaakceptowany referat musi być (powinien być) przedstawiony przez jednego z autorów na konferencji.

Przewidywane jest również rekomendowanie referatów do publikacji w czasopismach, np. w Automatyce AGH.

Opłaty

Zwyczajowo nie ma opłat konferencyjnych, natomiast koszty podróży i pobytu pokrywają uczestnicy w ramach delegacji. Dalsze szczegółowe informacje w kolejnych komunikatach.

Miejsce konferencji i dojazd

Konferencja odbędzie się na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Polska, w pomieszczeniach Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej.

Adres: al. A. Mickiewicza 30/B-1, 30-059 Kraków, POLSKA

Dojazd do Krakowa:

Hotele

Informacje o możliwości noclegów zostaną przesłane później, pojawią się także na stronie internetowej konferencji.

Zgłaszanie referatów

Referaty zgłaszane są przy pomocy serwisu serwisu Easy Chair. Na początku prosimy o dodanie do systemu orientacyjnych tytułów i krótkich streszczeń referatów. Streszczenie może być w języku polskim. Pełna wersja artykułu powinna być przygotowana zgodnie z instrukcją na stronie konferencji w dziale Informacje dla Autorów. Dalsze szczegółowe informacje w kolejnych komunikatach.


Aktualizacja: 17.06.2013


agh
eaiiib
kaiib